HABERLER

Zorlu PSM, yaz boyunca Amfi’de haftanın dört günü birbirinden güzel filmlerle açık havada sinema nostaljisini yaşatacak.
Devamı
Akbank Sanat, 17 - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında güncel Venezuela Sineması’ndan 5 seçkin filmi filmseverlerle buluşturuyor.
Devamı
Bu hafta 1’i yerli toplam 8 yeni film vizyona giriyor.
Devamı
Gösterimler SALT Beyoğlu’ndaki Açık Sinema’da 9 Temmuz'dan 6 Ağustos'a her Salı saat 19.00'da Açık Sinema'da herkesin katılımına açık ve ücretsiz gerç ...
Devamı
Akbank Kısa Film Festivali, 16-26 Mart 2020 tarihleri arasında 16. kez düzenlenecek.
Devamı
Baz Luhrmann'ın Elvis Presley'in hayatını anlatacağı Warner Bros. projesi için 5 genç aktör deneme çekimlerinde yer aldı.
Devamı
5. Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali genç yönetmen adaylarını desteklemeye devam ediyor.
Devamı
Bu hafta 3’ü yerli olmak üzere toplamda 8 yeni film vizyona giriyor.
Devamı
29 Haziran Cumartesi günü SALT Galata Oditoryum'da, Danimarkalı görsel sanatçı Lotte Nielsen'in üç kısa filmi gösterilecek.
Devamı
15. Akbank Kısa Film Festivali’ne katılan filmler kaçıranlar için bir kez daha Akbank Sanat’ta.
Devamı
18. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, 13 Eylül’de Başlıyor
Devamı
Pera Müzesi Film Programları’nın, Berlin - Yuva Denilen Şehir programı 3 Temmuz’a kadar devam ediyor.
Devamı
Pera Film’in, sinema topluluğu Fol iş birliğiyle düzenlediği “Başkasının Eli” film ve söyleşi programı, yönetmen Merlyn Solakhan’ın Şehir filmiyle son ...
Devamı
İstanbul Modern Sinema, “fanatizm” temalı programı ile farklı dönem ve türlerden filmleri 20- 30 Haziran tarihleri arasında izleyiciyle buluşturuyor.
Devamı
15 - 20 Ekim 2019 tarihleri arasında Marmaris’te düzenlenecek olan 5. Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali’nin afişi hazırlandı.
Devamı
Pera Film ile Berlin Film ve Televizyon Müzesi İş Birliğiyle Berlin - Yuva Denilen Şehir
Devamı
Mayıs ayının sonuna doğru yaklaşırken vizyon takvimine de bir göz atalım: Bu hafta 1’i yerli 5’i yabancı olmak üzere toplamda 6 yeni film vizyona giri ...
Devamı
Pera Film’in, sinema topluluğu Fol iş birliğiyle düzenlediği “Başkasının Eli” film ve söyleşi programı, Mayıs ayında yönetmen Luise Donschen’in ilk uz ...
Devamı
“Angry Birds Filmi 2”nin kuşları ve domuzları yeni ortak düşmanlarına karşı birleşerek Cannes Film Festivali’nde filmden bir sahneyi canlandırdı.
Devamı
Renault, 1983 yılından bu yana desteklediği Cannes Film Festivali ile birlikteliğinin 36. yılını kutluyor.
Devamı