Fi Dizisine Ti Parodisi


Fi'yi parodileştiren mini internet dizisi "Ti"nin ilk fragmanı yayınlandı. İlk bölümünün  3 Mayıs'ta yayınlanacağı duyurulan Ti dizisinin ilk fragmanında Fi'de bardak bardak su içen Can Manay'ı, Ti'de damacanayı kafaya dikerek su içen "Tan Malay" olarak  görüyoruz.


Azra Kohen'in Fi, Çi, Pi üçlemesinden esinlenilerek yayın hayatına başlayan ve ciddi bir konusu olan "Fi" dizisinin, "Ti" adlı parodisi çekildi. Yayınlandığı internet televizyonu Puhu TV'de yoğun ilgi gören Fi dizisinin final yapmasının ardından, internette yayınlanacak bir parodi dizi yayına hazırlanıyor.  

 

Fi, yayınlandığı dönemde büyük ilgi uyandırmış ve geçtiğimiz aylarda yayınlanan final bölümüyle 2 sezon süren yayın hayatına veda etmişti. 

Fi dizisi şimdi ise bir başka bakış açısıyla yeniden gündeme geliyor. Dizi, takıntılı tipleriyle komedi içeren eğlenceli bir bakış açısıyla "Ti" adı ile ele alınıyor. Ciddi konuların titizlikle işlendiği, takıntılı ve ilginç karakterlerin ünlü oyuncularda vücut bulduğu  Ay Yapım imzalı "Fi" dizisinden yola çıkarak hazırlanan  parodi "Ti", 10'ar dakikalık bölümler halinde mini dizi şeklinde,  genç yönetmen Evliya Çelebi tarafından yazılıp, yönetiliyor. 


Fragmanı izlemek için tıklayın!