Kim Demiş Kötüyüz Diye

Animasyon, Macera, Komedi
  • Vizyon Tarihi: 29.04.2022
  • Süresi : 100
  • Yapımı : ABD
  • Tür : Animasyon, Macera, Komedi
  • Yönetmen : Pierre Perifel
  • Oyuncular : Sam Rockwel, Marc Maron, Awkwafina
  • Senaryo : Aaron Blabey, Etan Cohen, Yoni Brenner
  • Yayıncı : UIP Filmcilik

The Bad Guys / Kim Demiş Kötüyüz Diye, 29 Nisan 2022’de sinemalarda!

Film Özeti

Hiç kimse, iyi olmaya çalışırken Kim Demiş Kötüyüz Diye? filmindeki kötüler kadar büyük başarısızlık yaşamamıştır. DreamWorks Animation’ın New York Times çok satan kitap serisine dayanan yeni aksiyon komedi filminde, suçlu hayvanlardan oluşan usta bir haydut çetesi bugüne kadarki en zorlu dolandırıcılıklarını yapmak üzeredir; Örnek vatandaş olacaklardır. 

Daha önce hiçbir beş arkadaş, bu kötüler kadar kötü bir şöhrete sahip olmamıştır. Atik yankesici Bay Kurt (Oscar ödüllü Sam Rockwell, Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri), görmüş geçirmiş kasa hırsızı Bay Yılan (Marc Maron, Netflix’te GLOW), sakin kılık değiştirme ustası Bay Köpekbalığı (Craig Robinson, Hot Tub Time Machine serisi), çabuk sinirlenen “güçlü” Bay Piranha (Anthony Ramos, In the Heights) ve sivri dilli uzman hacker Bayan Tarantula (Awkwafina, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), nam-ı diğer “Sekizbacak.”

Ama çete, uzun yıllar sayısız soygun yaptıktan sonra ve dünyanın en aranılan kötüleri olduklarında sonunda yakalanır. Bay Kurt, hepsini hapisten kurtarmak için bir anlaşmaya (sözünü tutmak gibi bir niyeti hiç yoktur) aracı olur: Kötüler, iyi olacaktır.

Kötüler, kibirli (ama sevimli!) kobay faresi olan akıl hocaları Profesör Marmelat’ın (Richard Ayoade, Ayı Paddington 2) gözetimi altında dünyayı, değiştikleri konusunda kandırmak üzere işe koyulurlar. Fakat Bay Kurt, bu yolda gerçekten iyi olmanın kendisine her zaman içten içe arzu ettiği şeyi verebileceğinden şüphe eder; onaylanma. Acaba yeni bir kötü karakter şehri tehdit ettiğinde Bay Kurt, çetenin geri kalanını İyiler olmaları için ikna edebilecek midir? The Bad Guys / Kim Demiş Kötüyüz Diye, 29 Nisan 2022’de sinemalarda! Bidolu Sinema farkıyla tüm bilgiler burada