Kahraman Yarışçılar


Dünyaca ünlü SHREK animasyon serisinin yapımcısından, YAKIŞIKLI PRENS filminin yönetmeninden, hem eğlenceli hem de heyecan ve macera dolu bir animasyon! Dünyanın her yerinden gelen KAHRAMAN YARIŞÇILAR İpek Yolu’ndaki yarışı kazanmak için tam gaz yola çıkıyorlar!

Tatlı bir pigme lemur olan Zhi’nin en büyük hayali bir gün başarılı bir yarışçı olabilmektir. Bunun için büyükannesinin yanından ayrılan Zhi, içlerinde denizatı, tavus kuşu ve kurdun de yer aldığı dünyanın dört bir yanından gelen hayvanlara karşı kazanmak için “İpek Yolu” rallisine katılır. Ona en büyük desteği ise keçi dostu Gnash verir. Engellerle ve mücadelelerle dolu bu yarışı acaba Zhi kazanabilecek midir?

Filmin seslendirenleri arasında; Oscar ödüllü J.K. Simmons (Whiplash), Chloe Bennet (Agents of S.H.I.E.L.D.), 6 BAFTA adayı Catherine Tate (Mutlu Canavar Ailesi), Emmy adayı Sharon Horgan (Game Night, Catastrophe), Oscar adayı John Cleese (Monthy Python) ve Jimmy O. Yang (Crazy Rich Asians, Space Force) gibi ünlü isimler var. Kahraman Yarışçılar / Rally Road Racers, 18 Ağustos 2023'te sinemalarda!   Bidolu Sinema farkıyla tüm bilgiler burada, vizyonda bu hafta, vizyona yeni giren filmler, sinema, yeni filmler, sinemalarda bu hafta, beyazperde, sinemalar