Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Türkçe Altyazılı Fragman


Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan, 115 milyondan fazla satarak dünyayı kasıp kavuran Fınal Fantasyoyun serisi, Kralın Kılıcı: Fınal Fantasy XV ile beyazperdeye geliyor! Hayranları tarafından heyecanla beklenen Final Fantasy XV’in dünyasında geçen olayları konu alan film, 19 Ağustos’ta Amerika ile aynı anda ülkemizde de vizyona giriyor.

Kutsal Kristal’in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis’in (Sean Bean) emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış Nyx (Aaron Paul) ve bir grup seçilmiş askerden oluşan Kingsglaive birliği yer almaktadır. İmparatorluğun ezici askeri gücü karşısında daha fazla dayanamayan Kral Regis oğlu Prens Noctis ile Niflheim’ın tutsağı Tenebrae Prensesi Lunafreya’yı (Lena Headey) evlendirmek ve topraklarının hakimiyetini imparatorluğun emrine vermek zorunda kalır. Şimdi Niflheim İmparatorluğu ve dünyanın hakimiyeti arasında duran tek engel Kingsglaive’dir.

Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle vizyona girecek olan Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV, animasyon teknolojisinin geldiği son noktayı göz alıcı görselleri ve aksiyon dolu sahneleriyle ile beyazperdeye taşıyor. Filmin seslendirme kadrosunda Aaron Paul (Breaking Bad, Need For Speed), Sean Bean(Game of Thrones) ve Lena Headey (Game of Thrones, 300) gibi ünlü isimler yer alıyor.