Adam Driver Rian Johnson’ın Episode VIII'i İçin "Gerçekten Harika" Dedi


Yeni filmin senaryosunun, J.J. Abrams’ı filmi yönetme şansını kaçırdığı için şanssız olduğunu açıklamasına sebep olduğunu hatırlıyorsunuzdur. Filmin çekimlerine Mart Ayı’nda başlandı ve Adam Driver’ın Disney’in yeni devam filmi hakkında yaptığı açıklama “gerçekten harika olduğunu söyledi.

Girls dizisinin oyuncusu yaptığı açıklamada sekizinci bölümün The Force Awakens’dan çok farklı bir film olduğunu söyledi. Driver, The Force Awakens’ın büyük başarısının ekibin üzerindeki baskıyı aldığını söyledi. Abrams gibi çok iyi bir yapımcı ve yönetmenin ardından, Looper’ı yapan Rian Johnson’ın tarzını galaksinin uzaklarına taşıdığını vurguladı.

Driver, “Onun mizacı farklı. İlk filme göre çok daha fazla parça varmış gibi hissediyoum ve sadece bunu tanımlamak için doğru kelimeyi arıyorum. Çok fazla değişen şey var. Bence Rian’ın gelisi ve bazı şeyleri kendi tarzıyla yapması filme bir tat katacak. Sette olmak için sabırsızlanıyorum, çünkü o çok mütevazı, zeki ve cana yakın. Getirdiği senaryo da gerçekten harika!” dedi.

Yeni film hakkında ise Driver, “ Onlar hala savaşıyor. Bu hala ‘Yıldız Savaşları’” demesinin ardından şaka ile karışık. “Onlar hala barışmadılar.” dedi.

5 Nisan’da The Force Awakens’ın uzatılmış Blu-Ray versiyonu raflarda olacak. Episode VIII’in vizyon tarihi ise 17 Aralık 2017.