Bella Throne Kadın Deadpool Olmak İstiyor


Çizgi roman/süper kahraman filmleri sinemanın büyük bir iş alanı haline geldi ve gittikçe büyüyor. Genç ve isim yapmayı hedefleyen oyuncular için de en önemli şanslardan biri de bu karakterlerden biri olmak.

Bunlardan en yenisi ise 18 yaşındaki oyuncu, model ve şarkıcı Bella Throne. Yakın zamanda vizyona girecek olan projesi, Ratchet and Clank hakkında yaptığı açıklamalarda araya bazı gelecek hayallerini de sıkıştırmayı ihmal etmedi. Genç yıldız yaptığı açıklamada fırlama ve havalı Marvel karakterinin kadın versiyonunu canlandırmaktan çok mutlu olacağını belirtti.

Throne, “Havalı bir Marvel karakteri canlandırmayı çok isterdim. Nasıl biri olduğu fark etmez havalı ve aksiyona müsait olmalı. Mesela Ratchet and Clank’deki Cora gibi. Ayrıca isyankar ve gerçekçi olmalı. Ayrıca ergenlerin nasıl hareket ettiğini ve konuştuğunu gösterebilirim.

Dürüst olmak gerekirse oynamak istediğim karakter Deadpool’un kadın versiyonu. Yapabilseydim Deadpool’un kadın versiyonunu oynamak isterdim. Hem de çok!” dedi.

Throne’un bu hayaline ulaşıp ulaşamayacağını söylemek güç. Marvel çizgi roman evrenindeki kadın Deadpool, Wanda Wilson nam-ı diğer Ladypool. Bir gün gerçekten bu karakteri beyaz perdede görmeyi çok isteriz.