Bohemian Rhapsody Hakkındaki İlk Yorumlar Pek Renk Vermiyor


Müzik tarihinin en önemli ve kendine has isimlerinden Freddie Mercury ve Queen grubunu konu alacak olan Bhoemian Rhapsody, seçilmiş özel bir gruba gösterildi. Tabii ki bu şanslı grup ilk izlenimlerini hemen paylaştılar ve Wayne's World filminde şarkıyı onore eden Mike Myers hakkında bir kısım olduğunun da müjdesini verdiler.

Film hakkında sizin için seçtiğimiz bazı yorumlar şu şekilde:

"Beni film hakkında en önemli çıkarımım, geri kalan Queen üyelerinin Freddie Mercury'e ne kadar dargın oldukları. Ve fakat Rami Malek harikaydı. Ayrıca Mike Myers hakkındaki kısım dahice ve çılgıncaydı."
"Bohemian Rhapsody: Live Aid performansı ürperticiydi. Filmin geri kalanı..."
"Kesinlikle beynim Bohemian Rhapsody tarafından havaya uçuruldu. Rami Malek olağanüstüydü.  Muhteşem bir hikaye ve harika bir konser filmi... Sözlerim yetersiz kalıyor."
"Bohemian Rhapsodu kaliteli bir Vikipedi sayfası gibi fakat Rami Malek'in Freddie Mercury performansı (ve giydiği harika kostümler) inanılmaz bir zevkti."

"Bhoemian Rhapsody, Rami Malek'in güçlü performansı ve Queen şarkılarıyla bezeli düz bir biyografi. Karışık değerlendirmeler alacaktır. İzleyiciler bu filmi yüceltebilir."