Conrad Talks’ın Ekim Ayı Teması “İştah Açan Sinema”


Conrad İstanbul Bosphorus’un klasikleşen kültür ve sanat buluşmaları, bu ay sinemaseverleri buluşturuyor. 18 Ekim Perşembe günü ‘İştah Açan Sinema’ temasıyla gerçekleştirilecek Conrad Talks, gazeteci ve sanat eleştirmeni Ayşegül Sönmez moderatörlüğünde, Türkiye’de olduğu kadar İtalyan sinemasında da çok iyi tanınan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Serra Yılmaz; senarist, yönetmen ve yazar Ümit Ünal; deneyimli gazeteci, oyuncu ve eleştirmen Emrah Kolukısa ve otelin özel lezzetlerinin yaratıcısı Executive Şef Alexis Atlamazoğlu’nu ağırlayacak.

Her ay Conrad İstanbul Bosphorus’un sanat eserleriyle donatılmış lobisinde kültür ve sanat dünyasından isimleri konuk eden Conrad Talks, yeni sezonda sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. Ayşegül Sönmez moderatörlüğünde, 18 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek ‘İştah Açan Sinema’ temalı söyleşinin konuşmacıları ise tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Serra Yılmaz; senarist, yönetmen ve yazar Ümit Ünal ile deneyimli gazeteci, oyuncu ve eleştirmen Emrah Kolukısa ve otelin Executive Şefi Alexis Atlamazoğlu olacak.

Sinemaya dair birçok konunun ele alınacağı söyleşide; Ümit Ünal’ın son filmi “Sofra Sırları”, New York'taki Brasserie Les Halles'ın baş şefi, Amerikalı yazar Anthony Michael Bourdain ve yemek temalı filmler etraflıca konuşulacak. Conrad İstanbul Bosphorus’un şık dizaynı, güçlü tasarımı, sanat eserleri ile dolu lobisinde gerçekleşecek olan söyleşiye, otelin özel lezzetlerinin yaratıcısı Executive Şef Alexis Atlamazoğlu da katılarak söyleşiyi farklı bir boyuta taşıyacak.

Sinemanın iştah açıcı yönlerinin konuşulacağı Conrad Talks bütün sanatseverleri bekliyor. Etkinliğe katılım ücretsizdir.