Daisy Ridley Tomb Raider Söylentileri Hakkında Konuştu


Yıldız adayı oyuncu, Lara Croft rolü için görüştüğünü doğruladı. Empire Ödülleri’nde soruları cevaplayan Star Wars: Force Awakens  oyuncusu, Gelecek Vaadeden En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Lara Croft’u daha önce canlandıran isim olan Angelina Jolie’nin tekrar bu rolü canlandırmayacağı ise kesin.

Daisy ise rol konusunda heyecanlı. “Bana birisinin ‘Seni istiyorum, hadi bunu yapalım’demesini bekliyorum.” diyen genç oyuncu, şimdilik yazılmış bir senaryonun bulunmadığını ekledi.

Şu an Star Wars’un 8. Filmi için çekimlere devam eden Daisy Ridley başka görüşmelerin olup olmadığı sorusuna, “Tabii ki, takvimimi doldurmaya çalışıyorum” dedi.

Ridley’in filmdeki partnerlerinden John Boyega da ödüllerin Gelecek Vaadeden En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nün sahibi oldu. Boyega’ya da sorulan rol arkadaşının Tomb Raider olma ihtimalini genç oyuncu, “Yeni Tomb Raider oyununu oynadım. Bu yeni ve bence filmler de bu versiyona göre olmalı ve ben oyunu oynadığımda Daisy’e ‘bu aynı sensin!’ diye mesaj atmıştım ve ona sonrasında bu rolü kapması gerektiğini söyledim o Lara Croft olabilir hatta olmalı da.” dedi.

İngiltere’de düzenlenen önemli ödül törenlerinden olan Empire Awards’da bu yıl J.J. Abrams da En İyi Yönetmen Ödülü’nün sahibi oldu.