David Hasselhoff Sahillere Geri Döndü


Gerçekten şu sıralar güzel şeyler duymaya ihtiyacımız var. Önce David Hasselhoff’un bayrağı Dwayne Johnson’a devrettiğini düşünmüştük. Fakat sonrasında Hasselhoff’un filmde görülebileceği ortaya çıkmıştı.

Yeni yayınlanan bir fotoğrafta Hasselhoff’un karakteri, Mitch Buchannon’u efsane kırmızı şortuyla görüyoruz. Paramounth bu karakterin konuk olarak filmde olacağını geçen hafta açıklamıştı ama bunun nasıl gerçekleşeceği hakkında bir bilgi verilmedi.Bu fotoğrafı paylaşan ise yeni filmin yıldızı Dwayne Johnson oldu. Johnson fotoğrafa şu yazıyı ekledi:

“80’lerde gezegendeki en havalı arabayı kullandı. 90’larda plajdaki yavaş çekim koşusu ile en başarılı Televizyon şovundaydı ve domine etti. Şimdi ise basitçe bütün bunları başlatan adamla sette olağan üstü bir gün geçirdik ve benim kardeşim oldu. David Hasselhoff, tüm bunları başlatan adam.”

Efsane yapım 1989’da NBC kanalında yayınlanmaya başladı ve kült bir konum elde etmeyi başardı. Dizide, Hasselhof’a Pamela Anderson eşlik etti. Bayrağı devralan yeni isimler ise Cathal Pendred, Zac Efron, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Handera, Jon Bass, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen. Filmin Türkiye vizyonu ile ilgili bir bilgi yok. Amerika’da Baywatch 19 Mayıs 2017’de sinemalarda olacak.