Deadpool 2 Artık Resmi(!)


After creditsde Deadpool bize söylemişti fakat yine de bunu haber yapmazsak olmazdı. Cinema Con’da Deadpool 2 resmen resmileşti. Onay Fox’un başkanlarından Stacey Snider’dan geldi.

Haber aslında şimdi başlıyor. Snider, ayrıca Tim Miller ile birlikte Rhet Reese ve Paul Wernick’in de geri döneceğini açıkladı. Bu da Merc with a Mount’un yeni macerasının kalitesini hayranlara garanti etmiş oluyor. Ryan Reynolds dışında filmde olacağı kesinleşen bir isim bulunmasa da Deadpool bize Cable olacağını söylemişti.

Deadpool ve Cable çizgi romanlarda oldukça geçmişe sahip iki karakter. Ciddi takip eden hayranlar şimdiden filmle ilgili hayaller kurmaya başladı. Dedikodu olarak ise Stephen Lang’in bu rolü oynamakla ilgilendiği söyleniyor. Colossus, Negasonic Teenage Warhead ve ya farklı X-Men üyeleri görüp göremeyeceğimizi bilmiyoruz.

İlk film 757 milyon $’ı aştı ve tarihin en başarılı R-rated filmi olmayı başardı ve aklımızda süper başarılı marketing çalışmasıyla kalacak bir yapım oldu.

Açıklamada bir vizyon tarihi verilmedi fakat Marvel’ın isimsiz şekilde duyurduğu 6 Ekim 2017 ve 12 Ocak 2018 vizyon tarihli iki filmi var. Bakalım Wade Wilson’ın yeni macerası nasıl şekillenecek...