Emilia Clarke Terminator Devam Filmi ve Me Before You Hakkında Konuştu


Terminator Genisys, geçen yaz gişe avcısı serinin sinemalara gelen beşinci filmi olmuştu. İyi ve kötü eleştiriler alan film Dünya çapında 440 milyon dolardan fazla hasılat elde etmeyi başarmıştı. Filmin devamının geleceği ise yapım şirketi Skydance’in yaratıcı ekibinin şefi Dana Goldberg tarafından duyurulmuştu. Bu açıklamanın ardından ise filme geri dönecek olan isimler büyük merak konusuydu.

Emilia Clarke kendisine film hakkında sorulan “Sarah Connor rolüne geri dönecek misin?” sorularına “Hayır” cevabını verdi. Clarke, “Bunu söyleyebilir miyim? Tamam. I Ih. Hayır.” dedi.

Warner Bros. filmi Me Before You hakkında da konuşan Game of Thrones yıldızı, filmin kendisinin rüya projesi olduğunu söyledi. “Kitabı okudum ve bu okuduğum en güzel şeydi. Terminatör’ü çekerken elimde roketatarla küçük bir kız gibi ağlıyordum. Kendimi Jojo Moyes’un yerine koydum. Sanki buna benden bir parça eklemiş gibi. Biliyordum ki sadece rolümü canlandırmalıydım.”

Me Before You, 17 Haziran’da vizyona girecek. Thea Sharrock’un yönettiği filmde Clarke, Sam Claflin’in canlandırdığı yakın zamanda felç geçirmiş biri ile ilgilenen bir kızı canlandıracak.

“Khaalesi gülmez.” diyen Clarke Me Before You’nun farklı bir sayfa olduğunu söyledi. “O gülümsemez, çok ciddidir. O yaptığı işi çok ciddiye alır. Bu rol ise tam tersi. Bu etkileyici ama yine de bir komedi. Bazı komik anlar var... Bu sadece basit insanların haklarından bahseden bir aşk hikayesi.” dedi.