Golden Circle Yönetmeni Kingsman Üçlemesini Takip Eden Spinoff Filmler İstiyor


Dünya’nın bazı bölgelerinde vizyona giren, bizim de dün özel gösterimini gerçekleştirdiğimiz ve sinemada izlemeyi bekleyen izleyicilerin iki gün daha beklemesi gereken Kingsman: Golden Circle’ı takip eden üçüncü bir filmin çalışmaları 20th Century Fox tarafından şimdiden planlanmakta. Yönetmen Matthew Vaugn’a göre Kingsman bir üçleme olarak sona erecek fakat serinin spinoff yapımlarla sürmesi de yine yönetmenin beklentileri arasında.

Vaugh, verdiği bir demeçte düşüncelerini şu sözlerle paylaştı:

“Bence benim kafamdaki hikaye gelecek son bir filmle tamamlanabilir. Tüm bunların ardından Statesman filmleri gelebilir ve bunlar karakter odaklı spinoff yapımlar olurlar. Evren yeni ajanlarla birlikte sürdürülebilir. Benzer bir şekilde Colin Firth, Arthur olabilir ya da başka karakterler gelebilir. Yeni çocuk ajanlar eğitilebilir. Birçok seçenek var fakat bence bunları yaparken açgözlü olmamak da önemli.”

 Başarılı yönetmen açıkçası verdiği demeçte gizli hiçbir şey bırakmamış. Tahminimiz aşağı yukarı stüdyo ile de bu tür planlar yapıldığı yönünde.

Tüm bunları bir yana bırakacak olursak. Henüz Kingsman serisi için sonu konuşmak için çok erken. İkinci film büyük bir heyecan ve merak konusu. Örneğin seriye bu filmde katılacak olan Halle Berry’nin anlaşmasının iki filmlik olduğunu biliyoruz. Bu anlaşmanın neler getireceği gibi kısa vadeli hikaye odaklı konular şu an daha çok ilgimizi çekiyor. Bu konularda öğrendiğimiz bilgileri de sizlerle paylaşacağız.