Hayu, 29 Kasım’da Yayın Hayatına Başlıyor!


NBCUniversal International'ın tamamen realite türüne dayanan ve aboneliğe bağlı hizmeti Hayu, Türkiye’de izleyiciyle buluşuyor. Hayu, Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, İsviçre, Litvanya, Estonya, Letonya, Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde  kazandığı başarılarından sonra Türkiye’de hizmet vermeye başlıyor. 

Telefon, tablet, televizyon, konsol ve web gibi tüm cihazlarda doğrudan tüketiciye ulaşan Hayu, ilk kez Türkiye ile buluşuyor.   Realite türünün en iyi örneklerini sunan Hayu, The Real Housewives, Below Deck, Million Dollar Listing, Keeping Up With the Kardashians gibi popüler reality show’ların tüm sezonları ve diğer yan içerikleriyle birlikte 300’den fazla şov ve 9000’den fazla premium realite TV içeriği sunuyor.

Hayu’nun içerik kapsamı realite türü severlere eşsiz bir hizmet veriyor. Üyelere Ev ve Tasarım, Flört Etme, Yemek, Gerçek Suç ve Moda gibi türlerle kapsamlı seçenekler sunuyor. Ayrıca, bu şovların büyük çoğunluğu ABD ile aynı gün yayınlanıyor. Böylece, izleyicilerin ‘’spoiler’’ konusunda endişelenmelerine gerek kalmıyor.

NBCUniversal’ın Genel Müdür’ü Hendrik McDermott, ‘’Dünyaca ünlü realite içeriğimizi Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa’da 15 ülkeyle buluşturduğumuz için heyecan duyuyoruz. Bu bölgelerde izleyicilerimize hizmet verme adına platformlar ve telekomünikasyon şirketleriyle ortaklık kurmak için sabırsızlanıyoruz.’’ dedi. Ayrıca, McDermott ‘’ Hizmeti dünya çapında 40’tan fazla bölgeye yaymamızı sağlayan yeni bölgelerimiz ile türün hayranlarına en iyi realite TV’yi sunma hedefimiz gerçekleşmeye devam ediyor.‘’ şeklinde ekledi. 

Hayu, bulunduğu birçok ülkede sunduğu realite TV hizmeti ile rakiplerinden ayrışıyor. İzleyiciler, Türkiye’de  7 gün ücretsiz deneme süresinden sonra Hayu’yu aylık 29.9 TL, 6 aylık 147.99 TL, 12 aylık 264.99 TL olarak satın alabilecekler.

Daha fazla bilgi için www.hayu.com