Hellboy’un Hikayesi ve Çekim Yerleri Ortaya Çıktı


Sıfırdan sinemalara geri dönmeye hazırlanan Hellboy hakkında bilgiler ve çekim noktaları öğrenildi. Mayıs ayından beri gündemimizde önemli bir yer tutan film, yaratıcısı Mike Mignola’nın önderliğinde sinemalara sil baştan bir çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Game of Thrones ile bildiğimiz Neil Marshall’ın yöneteceği filmde başrolü Stranger Things’den David Harbour üstlenecek. Bu sonbaharda çekimlerine başlanması beklenen filmde, Ian McShane Professor Broom, Milla Jovovich Blood Queen rollerinde olacaklar. Yeni filmin oldukça karanlık ve yetişkinlere uygun biçimde tasarlandığı ve 18 yaşa uygun olarak etiketlenmesi bekleniyor.

Öğrenilen bilgilere gelecek olursak, filmin çekimlerine Eylül ortasında Bulgaristan’da ve eş zamanlı olarak oyuncu seçimlerine Birleşik Krallık ’ta başlanması bekleniyor.  Filmin hikayesi ise basitçe şöyle olacak:

“Film, Hellboy’un Merlin’in eşi ve Blood Queen olan Nimue’yi yenmek için İngiltere’ye gitmesini konu alacak. Fakat bu ikilinin mücadelesi Dünya’nın sonunu getiriyor ve bu kaderden umutsuzca kurtulmaya çabalıyorlar.”