Hugh Jackman Wolverine’in Döneceğini Söyledi


Hepimize göre Wolverine’in sinemadaki hayatı 2017’de vizyona giren Logan ile sona erdi ancak karakterin sinemadaki yüzü Hugh Jackman karakterin bir gün geri döneceğinden emin olduğunu söyledi.

Katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, Wolverine’in yakın bir süre içinde geri döneceğini söyledi fakat hayranlar bunun tanıdık bir yüzle olmayacağı konusunda hemfikir durumdalar.

Jackman konu hakkında “Wolverine geri dönecek. Bilemiyorum fakat birisi onu alacak.”dedi ve kendisine yöneltilen “sanırım sen olmayacaksın” cevabına ünlü oyuncu “Ryan acımasız biri” diyerek Deadpool oyuncusu Ryan Reynolds’u adres gösterdi ve Reynolds’un arzusuyla adeta yanıp tutuştuğu Deadpool ve Wolverine’in birlikte yer alacağı bir yapım hayalini hatırlattı.

Ryan Reynolds ise yakın zamanda yaptığı bir açıklamada ise şunları söylemişti

“Bence Hugh’u beraber bir şey yapmaya ikna etmek imkansıza yakın fakat dünyada Hugh Jackman’dan fazla sevdiğim biri yok ayırca arkadaş olarak da. O en iyisi.
Onu Logan olarak şimdiden özledim. Onu tekrar görmek isteyen kişilerden biriyim. ’Hadi adamım. Bir kerecik daha. Hadi. Bu işi beraber yapalım. Eğlenceli olacak. Hadi! Üç deyince aynı anda. Bir, iki, üç, beraber’ ona her zaman bunları söylüyorum."

Hugh Jackman Disney Fox’u satın almadan önce yaptığı eski açıklamalarında eğer Disney ile Fox ortaklık yaparsa karakteri tekrar canlandırabileceğini söylemişti.