''İLLEGAL HAYATLAR'' Aslıhan Saraçoğlu Yazdı


Sosyal medyadan sinemaya, Adana’dan Ankara’ya uzanan bir başarı hikayesi..

İşte huzurlarınızda Mahsun başkan ve Liberal Muhafazakar Komünist Partisi❗️

Sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak tanıyıp sevdiğiniz Mahsun Karaca’nın başrolünde olduğu “İllegal Hayatlar” vizyonda. Kendisine bu filmde Müjde Uzman, Mehmet Kahraman, Şahin Sarsu,Ali İhsan Varol ve Bülent Çolak’ta eşlik ediyor.


Röportaj Adam Mahsun Karaca


Babalarından kendilerine yadigar kalan  kaçak kumarhane işletme işini yapmaya çalışırlarken polis baskınlarından yırtmak için envai çeşit taktik geliştiren kankaların hayatını komik bir üslupla anlatan filmin süresi 104 dk.. 

İllegal işlerini devam ettirmek uğruna son çare sahte bir siyasi parti kurmaya karar veren ekip üyeleri zorlu olduğu kadar komik bir maceranın içinde sürüklenip giderlerken siz de kahkahalarla eşlik ediyorsunuz. 

Bir dijital içerik üreticisi olmasına rağmen Dijital platformlar yerine sinema seyircisiyle sinema salonlarında buluşmayı tercih eden Mahsun Karaca Politik hiciv yapma konusunda ne kadar başarılı olduğunu da gösteriyor.

 Sokaktaki vatandaşın sesinden seçim kampanyalarına kadar bildik memleket manzaralarını yansıtırken sizi güldüren filmde ufaktan bir çocukluk aşkı hikayesi de var.

Filmin finalindeki diyaloglara da bakarsak gişe başarısı durumuna göre devamı da gelebilir ;)


Yönetmen Cenk Çelik

Yönetmenliğini Cenk Çelik’in yaptığı ve çekimlerinin 1 ay sürdüğü filmin dikkat çeken şarkısı Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz