İllegal Hayatlar Film Ekibi Vizyon Öncesi Bir Arada


İllegal Hayatlar filminin oyuncuları, yapım ekibi ve basın dün akşam Karaköy’deki Mesai adlı mekanda bir araya geldi. Yemeğe başrol oyuncuları Mahsun Karaca ve Müjde Uzman’ın yanı sıra filmin yönetmeni Cenk Çelik ve yapım ortakları Netd, Wovie ve RetroPro’dan yönetici isimler katıldı.

Baştan sona bir kahkaha tufanı olarak seyirciye çılgın bir komedi vaat eden ‘İllegal Hayatlar’ ciddi konulara eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Film, 13 Ocak'ta vizyona girecek.

Başrollerini ‘Röportaj Adam’ Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı ’İllegal Hayatlar’, her görüşü kucaklamayı merkezine alan ve hayali bir oluşuma öncülük eden Mahsun’un, arkadaşlarıyla giriştiği komik ve eğlenceli macerayı anlatıyor. Hikayesi Röportaj Adam'a (Mahsun Karaca) ait olan filmin senarist ve yönetmenliğini Cenk Çelik’in üstleniyor. Mahsun Karacaya’nın sosyal medya videolarında da yer alan ekip filmde de kendisine eşlik ediyor.

Baştan sona bir kahkaha tufanı olarak seyirciye çılgın bir komedi vaat eden ‘İllegal Hayatlar’ın yayınlanan fragmanında konunun ana hatları daha net ortaya çıkıyor. Mahsun, Şahin ve Mehmet, Adana’nın varoşlarında bir dernek çatısı altında kaçak kumarhane işleten üç arkadaştır. Polis baskınları sonucunda mekanları mühürlenince çözümü paravan bir parti kurmakta bulurlar. Seçmen kitlesinin yüzde 99,8’inin fikirlerini kapsayacak bir politikayla ortaya çıkınca beklemedikleri bir şekilde ülkenin gündemine otururlar. Paravan olarak kurdukları partiyle siyasete girip milyonları peşlerinden sürüklemeye başlarlar.

‘İllegal Hayatlar’ Netd, Wovie ve RetroPro yapımcılığında sinema izleyicisine ulaşacak. CJ Entertainment Türkiye’nin dağıtımıyla 13 Ocak 2023’te vizyona girecek olan film son yılların en unutulmaz komedisi olmaya aday.