Jack Reacher Rolü İçin Yeni Biri Aranıyor Çünkü Tom Cruise Çok Kısa


Ünlü aksiyon kahramanı Jack Reacher, Televizyon uyarlaması olarak geri dönmeye hazırlanıyor. Yapımın yaratıcısı Lee Child, Tom Cruise hakkında konuştu ve ünlü yıldızın fazla kısa olduğunu söyledi.

Child’ın yazdığu kitaba göre emekli Amerikan askeri polisi 1metre 95 santimetre boyunda tasvir ediliyor ve ellerinin boyutu yemek tabaklarına benzetiliyor. Bu sebeple yapımın hayranları da Cruise’un bu role uygunluğu konusunda tartışmışlardı. Cruise’un boyu ise 1 metre 70 santimetre.

Child, katıldığı bir radyo programında “Cruise yeteneğine rağmen fiziksel olarak yetersiz.” dedi ve internet üzerinden yayınlanacak seride farklı biriyle çalışacaklarını söyledi:

“Cruise ile çalışmaktan çok keyif almıştım. O gerçekten çok iyi biri. Çok eğlenmiştik. Fakat okurlarımız da haklı. Reacher’ın boyutu, onun kim olduğu konusunda gerçekten çok önemli bir parça. Buradaki fikir, Reacher odaya girdiğinde bir anlığına gerilmeniz gerekir. Bizim de tercihimiz bu yönde oldu. Tom Cruise ile başka bir film yapmayacağız. Netflix ve benzeri bir platformla çalışmamıza devam edeceğiz. Online yayın yapan bir televizyon ve tamamen yeni bir oyuncu.”

“Tom Cruise hakkında mutsuz olan tüm okuyucularımızdan bu durumdan çıkış için yardım bekliyoruz. TV dizisi için yeni oyuncu seçiminde bize yardım etmeliler. Sıfırdan başlıyoruz ve başlangıç olarak da mükemmel kişiyi bulmak istiyoruz.”