Patrick Warburton ‘Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events’ Dizisine Katıldı


Rules of Engagement ve The Tick gibi yapımlardan hatırlayabileceğiniz Patrick Warburton A Series of Unfortunate Events dizisine kilit bir rolü üstlenmek üzere katıldığı öğrenildi.

Dizide, Violet (Malina Weissman), Klaus (Louis Hynes) ve Sunny Baudelaire kardeşler, kendilerini kötü akrabaları ve filmin kötüsü Count Olaf’ın (Neil Patrick Harris) elinde bulurlar. Warburton ise Lemony Snicket olarak karşımıza çıkacak. Snickets, sürekli sorunlar ve suçlamalarla karşı karşıya kalan sinir bozucu bir yazar ve fotoğrafçı ve Volunteer Fire Department isimli örgütün üyesi. Orijinal filmde bu karakteri Jude Law seslendirmişti.

Warburton’ın  yakın gelecekteki ilk rolü 15 Mart’ta NBC’de başlayacak olan Crowded’da bir aile komedisi başrolü. Ünlü oyuncu ayrıca Amazon yapımı çizgi roman karakteri Tick Tick’in yeniden yapımında oynayacak. Kariyerinde büyük yapımlar olan Warburton, örneklendirmek gerekirse Seinfield, Rules of Engagement, NewsRadio ve seslendirme rollerde Family Guy’da yer aldı.

Dizinin baş senaristi Mark Hudis olacak ve Paramount Television ile Netflix’in ortak yapımı olacak olan dizi, Daniel Handler’ın yazdığı Lemony Snicket kitaplarından esinlenilerek yapılacak.