Robert Downey Jr.’a Göre Iron Man 4 Olmayabilir


2013 yılında sinemalarda olan Iron Man üçlemesinin son filmi, Marvel tarihinin en başarılı filmi olma ünvanını koruyor. (1.2 milyar $ global gişe rakamı) Dördüncü filmin gelip gelmeyeceği konuşmaları arasında Robert Downey Jr. da konu ile ilgili konuştı. Ona göre Marvel Sinematik Evreni artık daha çok Avengers benzeri toplu filmlerle devam edecek.

Tabii hala umudunuz varsa Downey Jr. olaya biraz gerçekçi yaklaşıyor. Ünlü aktör yaptığı açıklamada solo filmden çok kendisine göre Captain America: Civil War’un zaten bir Iron Man 4 sayılabileceğini söyledi.

Robert, Downey Jr., “Bunun seçenekler arasında olmadığını düşünüyorum. Cap3 şu an için yolda ve o benim küçük Iron Man 4’üm. Ayrıca ondan sonra gelecek olanlar da var. Her şey artık Avengers tarzı işlere yöneliyor o zamana kadar da değişiklik olmazsa plan bu yönde.” dedi.

Eğer bu sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, film dünyasında “asla” diye bir kelime olmadığını hatırlatmak isteriz. Kontratlar değişir, ilgi çekici hikayeler çıkar ve bir anda elimizde bir Iron Man 4’ümüz olabilir. Tabii ki ayrıca gelecek filmlerde Downey Jr.’ı Tony Stark olarak görmeye devam edeceğiz.