Sedef’e Yemeğe Bekleriz yeni bölümüyle beIN GURME ekranlarında!


Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME’de, ‘Sedef İybar’ imzalı yemekli sohbet programı ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’ cumartesi günü saat 19.20’de yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile içten sohbetlerin gerçekleştiği programda, yeni bölümde de yine birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor.

‘Sofrada’ muhabbet ve lezzet 

Dünya mutfağından seyahate, ilginç anılardan kıymetli arkadaşlıklara, güzellik sırlarından beslenme alışkanlıklarına, müzikten aşk ve sevgiye kadar hayatın içinde ne varsa konuşulan programın bu haftaki misafirleri ise Ece Vahapoğlu, Ömür Özdemir ve Neslihan Yeldan.

İzleyiciler konuklar gelmeden önce mutfakta İybar’ın marifetli ellerinden çıkan yemeklerin hazırlanışına tanıklık edecek, ardından da sofradaki keyifli muhabbete dahil olacak. Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde bu hafta fırında adaçaylı levrek ile taze patates, tatlı olarak da mozaik pasta var.

Sedef İybar’ın birbirinden ünlü oyuncularla keyifli sohbetlerinin yer alacağı “Sedef’e Yemeğe Bekleriz” yeni bölümüyle 24 Haziran Cumartesi günü saat 19:20’de beIN GURME ekranlarında.