Sharon Stone Bir Marvel Filmi İçin Anlaşma İmzaladığını Açıkladı


The Late Late Show with James Cordon’a konuk olan ünlü oyuncu Sharon Stone, pek yakında bir Marvel filmi ile sinemalarda olacağını açıkladı.

Stone, “Bir Marvel filmi yapacağım. Yakın gelecekte olan bir Marvel filminde olacağım kesinleşti. Fakat hangisi olduğunu açıklayamam. Biliyorsunuz ki anlaşmalarda sıkı gizlilik maddeleri bulunuyor. Fakat bir Marvel filminin parçası olacağım. Bu kesin.” dedi.

Sharon Stone’un konu ile ilgili tüm açıklaması bu. Fakat bu hayranların ortalığı dedikodu kazanına çevirmesi için yeterli bir sebep oldu. Şu an en popüler teori ise kendisinin Guardians of the Galaxy vol.2’de yer aldığı. Bunun sebebi ise yönetmen James Gunn’ın büyük bir 80’ler dönemi hayranı olması ve Stone’un The Specialist’deki partneri Sylvester Stallone’nin filmin bir parçası olması.

Bunun yanında Stone’un adı Thor: Ragnarok ve Spider-Man: Homecoming için de geçiyor ve iki filmin de yapım süreci yakın zamanda başlayacak. Tabii bir yandan da işin Fox ayağı var. Stone’un Deadpool 2’de yer alması da oldukça ilginç olabilir.