Sıradaki Haberimiz Amiral Battı’nın Etkisinden Çıkamayanlara: Fruit Ninja Filmi Yolda!


Hollywood daima bir yerlerinden popüler kültürün bir parçası olmakla beraber onu takip etmeyi de ihmal etmedi ve mobil dünya günümüzde insanlığı ele geçirmiş durumda ve Angry Birds filminin ardından Fruit Ninja da animasyon olmayan bir komedi – aile filmi olarak sinemalarımıza gelecek.

Bu filmin seri olma ihtimali de bulunurken beklentilerimiz gelmesi beklenen The Emoji Movie’nin ardından bu çalışmalar para etmeye sürdürdüğü sürece şaşırmaya devam edeceğimiz yönünde. Yapımcılar bu işlere girmekte haksız sayılmazlar çünkü Fruit Ninja, ios tarihinin en çok satılan ikinci uygulaması ve bir milyarı aşan indirme rakamlarına ulaşmış durumda. Bilmeyenler için oyundan kısaca bahsetmek gerekebilir. Oyunda, ekranda uçuşan meyveleri parmağımızı kılış olarak kullanarak parçalamaya çalışıyoruz.

Fruit Ninja’nın yapımcı şirketi Tripp Vinson. Şirket, kamera arkasında ve önünde kimlerin olacağı hakkında bir duyuruda bulunmadı ve vizyon tarihi de henüz belirlenmiş değil. Gelecekte beklediğimiz The Emoji Movie’nin ardından Angry Birds’ün de devam filminin geleceğini bekliyoruz. Peki ya sonra? Bir Temple Run uyarlaması mı? Tahtalara vuralım...