Son Dakika: Warner Bros. Booster Gold Filmini Onayladı


Birkaç saat önce Amerikan kaynakalara düşen haberde Warner Bros., Booster Gold filminin yolda olduğunu ve The Flash için çalışan Zack Stentz’in senaryo üzerinde çalıştığını duyurdu. Stentz’in filmi yönetmesi de bekleniyor.

Katıldığı bir podcastte yeni bir DC projesi üzerinde çalıştığını duyurmasının 24 saat sonrasında DC dizilerinin yapımcılarından biri olan Greg Berlanti Zack Stentz’in çalıştığı projenin Booster Gold olduğunu açıkladı.

“Böylesini görmedim. Peter (Peter Roth Warner Bros. TV Başkanı) bu karakterleri ne kadar sevdiğimi ve onları büyük bir evrenin parçası yaparken bunun içinde olmak istediğimi biliyordu. Bu gerçek. Şu an Warner Bros. ile bir kaç film için çalışıyoruz. Artık Booster Gold da bunlardan biri. Zack Stentz yazıyor ve kendisi geçen yıl Flash için bir bölüm yazmıştı ve gerçekten iyi bir iş çıkarmıştı. Şimdi bu filmin senaryo görevini ona verdik. O büyük ihtimalle filmi de yönetecek ya da bunu ben de yapmak isterim. Ama kendimde bu yeteneği görmüyorum. Yinede gerçekten televizyon tarafı için bir şeyler yapmak isterim ve çizgi roman dünyasının televizyonda daha büyük bir evren haline gelmesini daha fazla hikayeyi izleyici ile buluşmasını isterim.” dedi.

Hayranların uzun süredir olmasını umduğu projelerden biri olan Booster Gold bu haberle birlikte momentum kazanacak gibi görünüyor. Gelişmeleri merakla takip ediyoruz.