Sony 2018 Yılında Miles Morales’li Bir Spider-Man Animasyonu Çıkartabilir


Peter Parker, Captain America: Civil War ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’ne çıkışını yaptı. Fakat Spider-Man’in evrene katılışı ilk duyurulduğunda bir çok hayran bu çıkışın Peter yerine Miles ile olmasının yıpranmış karaktere farklı bir hava getireceğini düşündü. Marvel Studios Başkanı Kevin Feige ise bunun gelecekte olabileceğini söylemişti.

Şimdi Miles hayranları için bu konu hakkında bazı iyi haberler var.  Phil Lord ve Chirs Miller tarafından yapılacak 2018 tarihli bir Spider-Man filmi hakında ciddi söylentiler ortaya çıkmış turumda. The Lego Movie’nin yazarlarının senaryoyu kaleme aldığı fakat daha önceden anlaştıkları farklı yapımlar sebebi ile filmi yönetemeyecekleri söyleniyor. Asıl büyük haber ise bu animasyonun Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olacağı. Bunun ise Peter ve Miles’ın bir takım oluşturması ile gerçekleşebilecği tahmin ediliyor.

Bize göre Miles’ı da sinemaya çıkarmak, yeni bir rüzgar yakalamak için Sony adına akılcı bir yatırım olacaktır. Eğer film başarıya kavuşursa yeni hayranlar ve yeni bir yol için film başlangıç noktası görevi üstlenebilir.