The Exorcist ve Lethal Weapon Dizileri FOX’da Yayınlanacak


FOX, yaptığı açıklamada The Exorcist ve Lethal Weapon dizilerini yayınlayacaklarını duyurdu. Ayrıca dramalar A.P.B. ve Pitch’in komedi dizileri Making History ve The Mick ile birlikte altı dizinin 2016-2017 sezonunda yayında olacakları duyuruldu.

The Exorcist klasik filmin modern bir yorumu olacak ve William Blatty’nin 1971 yılında çıkan kitabını temel alacak. Dizinin oyuncuları; Geena Davis, Ben Daniels, Kurt Egyiawan, Alfonso Herrera, Brianne Howey ve Hannah Kasula olacak.

Cehennem silahı dizisi de bir diğer beyazperde uyarlaması. Clayne Crawfordi Martin Riggs ve Damon Wayans Sr. ise LAPD dedektifi Roger Murtaugh olarak ekranlarımıza gelecek. Jordana Brewster ise Dr. Maureen “Mo” Cahill olarak dizide yer bulacak.

Bir teknoloji milyarderinin sevgilisinin öldürülmesi sebebiyle bir anda kendini polisle karşı karşıya bulmasını başının belaya girmesini anlatacak olan A.P.B., karakterimizin gizemli ve alışılmadık problemi çözmeye çalışmasını anlatacak.

Pitch ise Kylie Bunbury’nin genç bir atıcıyken üst düzey liglerde oynayan ilk kadın oyuncu olmasını anlatacak.

Making History’nin başrolünde Adam Pally, Leighton Meester ve Yassir Lester var. Bir grup arkadaşın zamanda yolculuk için bir yol bulmasını ve geçmişte yaptıklarının günümüze yansımalarını konu alacak.

The Mick’de ise It’s Always Sunny in Philedelphia’dan Kaitlin Olson başrolde. Zor bir hayata sahip ağzı bozuk bir kadının Greenwich-Connecticut’a taşınmasını ve karıştığı federal suçlardan dolayı ülkeyi terk eden zengin kız kardeşinin çocuklarına bakmak zorunda kalmasını konu alacak.