Tyrese Gibson’ın Green Lantern Olma İsteği Devam Ediyor


Batman v Superman’in üstünde çok büyük sorumluluk olduğu ve DC Filmevreni’nin başlangıcı niteliğinde olduğunu başından beri biliyorduk. Bunun sonucu Justice Leage üyelerini bu filmde tanıttılar fakat kadro maalesef bir kişi eksikti. Justice Leage Part I ve II için kadroya kimin katılacağı ise hala merak konusu.

Tyrese Gibson bir süredir bu rol için lobi faaliyetlerini sürdürüyor. En son Larry King’in talk showuna katılan şarkıcı ve oyuncu bu isteğini tekrarladı. WB içle görüştüğünü ve bu şansı elde edebilirse mutlu olacağını açıkladı.

Transformers oyuncusu Instagram’daki bir paylaşımında, konu ile ilgili kısa bir yazı yayınladı.

“İnternette ne tür hayran yapımı şeyler olduğunu biliyor musunuz? Bir hayran da beni Green Lantern yapmış. Bir hayran. Bu sanki ‘Vay be, bu güzel görünüyor!’ diye düşünmüş gibi. Ben de bunu instagramımda paylaştım ve olay çılgınlaştı. 1500’den fazla sitede, buzz ve daha bir çok yere yayıldı. Warner Bros.’dakiler bundan pek hoşlanmadı. Çünkü benim bu rolü aldığımı duyurduğumu düşündüler. Ben de ‘Eğer profilime bakacak olursanız hiç bir zaman bu rolün benim olacağı hakkında bir şey söylemedim’ dedim. Fakat bilirsiniz, bir çok oyuncu bu tarz fotoğraflardan sonra role seçildiler. Ben de öyleyim. Bir şans vermeye değmez mi? Warer Broters’dakilerle görüştüm. Zordu fakat bu rolü ben alırsam yemin ederim ki çok sevinirim.” diye yazdı.

Filmin yapımcılarından Charles Roven, Green Lantern’i ikinci Justice League filminde göreceğimizi söylemişti ve o film 2019’da vizyonda olacak. Tabii Batman v Superman’de olduğu gibi konuk listesinin ucu açık. Green Lantern Corps filmi ise 2020 yılında sinemalarda olacak.