Venom Çekimleri Beklenenden Geç Başlayabilir


Venom filmi hakkında gelen son bilgiler, filmin çekimlerinin beklenenden geç başlayacağını işaret ediyor. Geçen sene bu zamanlarda hayali bile olmayan film, bu yılın başında Sony tarafından duyurulmuştu ve oldukça büyük bir heyecan yaratmıştı.

Sonrasında ise filmin başrolünde Tom Hardy’nin olacağı duyuruldu, yönetmen koltuğunda ise Ruben Fleischer’ın da getirilmesi heyecan miktarını artırdı. Geçtiğimiz aylarda ise gelen bir diğer bilgi ise filmin Marvel Evreni ile bağlantılarının olacağı yönünde oldu ve ayrıca Venom’un filmde yüksek ihtimalle Riz Ahmed’in canlandıracağı Carnage’a karşı mücadele verecek. Tabii ki bu bilgilerin birçoğu dedikodulardan öğrendiklerimiz ve işlerin farklı ilerleme ihtimali hala mevcut.

Örneğin geçtiğimiz Temmuz Ayı’nda filmin çekimlerinin önümüzdeki ay Atlanta ve New York’da başlanacağı bilgisi ortaya çıkmıştı. Bununla birlikte oyuncu duyurularının da başlamasını bekliyorduk. Ve fakat şimdi bu durumla ilgili gelen bilgiler değişti.

Gelen yeni bilgilere göre film için ekip toparlama çalışmaları hala sürüyor ve çekimlerin planlanan 1 Eylül tarihinde başlaması oldukça zor görünüyor. Yine de biz yapılacak oyuncu açıklamaları için beklemede olmayı sürdürmeliyiz. Ayrıca gelen bir diğer bilgi ise filmin karakterlerin korkunç yönlerine odaklanması yüksek bir ihtimal. Duyumlar bu konuda usta isimler John Carpenter ve David Cronenberg’den yardım alınacağı yönünde.