Vizyonda Bu Hafta! 17 Ağustos 2018


Bu hafta 4'ü yerli 5'i yabancı olmak üzere toplamda 9 yeni film vizyona giriyor. 

Ünlü korku filmi Siccin 5, üç farklı ailenin hayatlarını etkileyip cehenneme çevirerek geçmişte yapılan bir ayinde kesişmesini konu alıyor. Alper Mestçi'nin yazıp yönettiği filmde Rüya Önal, Merve Ateş ve Özgür Hacıer oynuyor.

Haftanın ikinci korku türündeki yapımı Cin Çıkarması, ikiz kardeşi Angel'ın ölümünden sonra birçok sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalan Hannah'ın korku dolu hikayesine odaklanıyor. 

Ünlü dünya klasiklerinden Jack London'ın aynı adlı kitabından uyarlanan Beyaz Diş, vahşi bir hayvanın gözünden hem yaşadığı hayatın vahşiliğini hem de insanların acımasız dünyalarını eleştiren bir bakışla anlatıyor. 

Gerilmeye hazır olacağınız film Karanlıkta, Görme engelli bir piyanist olan Sofia'nın  üst komşusu Veronique'nin şüpheli bir cinayete kurban gitmesiyle hayatındaki dengelerin bir anda altüst olmasını anlatıyor. 

Komedi türündeki Yarım ile Yamalak, iki yakın arkadaş olan Hayri ve Erol'un başlarına gelen şanssızlıklardan sonra Erol'un mafya babasının yeğenine aşık olmasıyla ikilinin absürt maceralarını eğlenceli bir şekilde ele alıyor. 

Salman Khan'ın başrolünde yer aldığı Bajrangi Bhaijaan: Sevginin Gücü, tedavisi için annesiyle çıktığı yolculuk esnasında kaybolan konuşma engelli beş yaşındaki Shahida ile iyi yürekli bir insan olan Bajrangi'nin yollarının kesişmesiyle, ikilinin Shahida'yı yuvasına kavuşturmak için verdikleri mücadeleyi ve karşılarına çıkan engelleri anlatıyor. 

Komedi türündeki Benim Adım Osssman, köşe yazarı olmanın hayalini kuran Osman'ın bu uğurda verdiği mücadelede gazete dağıtıcısı olarak çalışmaya başlamasını ve kuzenleri Fiko ile Dursun'un yanına gelmesiyle değişen hayatını konu ediniyor.

Ufuk Özkan'ın başrolünde olduğu Milyonluk Kuş, lüks bir otelde şoför olan Hakkı'nın atıldığı maceraları konu ediniyor. 

Haftanın son yapımı gerilim türündeki Köpek Dişi. Yunanlı bir ailenin üç çocuğuyla birlikte şehrin çeperlerinde dışarıdan izole bir hayat sürmelerini anlatan filmde dışarı güvenle çıkabilmelerinin tek şartı ise çocukların köpek dişlerinin düşmesi. 

Hayatınızı film tadında yaşamanız dileğiyle :)