Vizyonda Bu Hafta! 22 Haziran 2018


Uzun bir aranın ardından tekrar bidolu vizyon haberleriyle sizlerleyiz. Bu hafta 3'ü yerli 4'ü yabancı olmak üzere toplamda 7 film vizyona giriyor. 

Haftanın aksiyon türündeki yapımı Los Angeles'ta Gizli Görev. Bir köpeğin bir insan için en sadık dost olduğu söylenir. Bu filmde de, köpeği Buddy’yi kaçıran çetenin peşine düşen Steve Ford’un amansız mücadelesini soluksuz bir şekilde izleyeceğiz. Bruce Willis'in başrolünde yer aldığı filmde ona John Goodman, Jason Momoa ve Emily Robinson eşlik ediyor.

Haftanın korku türündeki yabancı yapımı Antisosyal 2. Film, Sam adındaki genç bir kadının bebeğini kaybetmesiyle onu arama mücadelesi arasında yaşanan olayları gerilimli bir şekilde ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Michelle Mylett, Stephen Bogaert ve Josette Halpert gibi isimler yer alıyor.

Dram türündeki Renksiz Rüya ise, Mirza isimli genç bir çocuğun yaşadığı bunalımları, kendi içinde yaşadığı sıkıntıları konu alıyor. Üstelik annesi de öldükten sonra sıkıntılarına bir yenisi daha eklenir ta ki Mir Ahmed ile tanışana dek… Filmin oyuncu kadrosunda Civan Güney Tunç, Bilal Bulut ve Orhan Alıcı yer alıyor.

Onur Öğden'in yönettiği İyi ki Doğdun Abla, bir köyde yaşayan Ferit, Feriz ve Ferda isimli üç kardeşin başına gelenleri anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Esin Civangil, Metin Keçeci ve Ayhan Işık yer alıyor.

Fantastik, korku türündeki Yabani; çocukluğundan beri babası olarak bildiği adam tarafından evinin çatı katında büyütülen Anna’nın sayesinde kendisiyle ilgili sırlarını keşfetmesiyle gelişen olayları konu alıyor. Fritz Böhm’ün yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin başrollerinde Bel Powley ve Liv Tyler yer alıyor.

Haftanın komedi türündeki yapımı Hadi Ya, Aydın'da yaşayan Mardin'li bir ailenin oğlu olan Haydar'ın başından geçenleri komik bir şekilde ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Cesur Doğan, Mehtap Yılmaz ve Senem Kuyucuoğlu yer alıyor.

Animasyon severler buraya, İki Kafadar bu hafta vizyonda! Film, sıradan bir yaşam sürmeyi seven kunduz Bob'un düzenli hayatının, bir gece ansızın tanıştığı kedi Max ile eğlenceli bir şekilde değişmesini konu alıyor.

Hayatınızı film tadında yaşamanız dileğiyle :)