Vizyonda Bu Hafta! 24 Kasım 2017


Bu hafta 4'ü yerli 2'si yabancı olmak üzere toplamda 6 yeni film vizyona giriyor.

Hüzünlü bir hikayesi olan Mucize, beşinci sınıfa başlayan, yüz farklılıkları olan ve ilk kez normal bir okula giden August Pullman'ın mücadelesini anlatıyor. Stephen Chbosky'nin yönettiği filmin başrollerinde Julia Roberts, Jacob Tremblay ve Owen Wilson yer alıyor.

Haftanın komedi, dram türündeki filmi Kardeşim Benim 2, babalarının bıraktığı vasiyet vesilesiyle uzun yıllar sonra bir araya gelme fırsatı bulan Hakan ve Ozan kardeşlerin maceralarını konu alıyor. Başrolde Burak Özçivit ve Murat Boz olmasının haricinde filmin bir değeri var mı? Orası soru işareti işte.Televizyon filmi tarzı bir film, iki tane de yakışıklı delikanlıyı bir araya getirdik mi tutar bu film mantığı nereye kadar devam edecek merak ediyorum...

67 dakikalık bir korku filmi olan Morg,  haftanın ikinci yerli yapımı. 1 saatte ne kadar korkabilirseniz artık :) Film, eşini ve hamile kızını öldüren Emin'e, kızı Zehra'nın ruhunun musallat olmasıyla gelişen olayları konu alıyor. 

Adana Film Festivali'nde Film - Yön en iyi yönetmen ödülünü alan Semih Kaplanoğlu'nun siyah beyaz çekilen filmi Buğday, parlak kariyerini ve bildiği her şeyi terk eden bilim insanı Cemil Akman ile tohum genetiği uzmanı Prof. Dr. Suat Erin'in yolculuğunu anlatıyor. 

Paul King'in yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu Paddington'ın devam filmi Ayı Paddington 2, sevilen Ayı Paddington'ın teyzesi Lucy'ye hediye etmek istediği kitabın çalınmasıyla gelişen olayları ele alıyor. 

Herkese sinema dolu bir vizyon haftası diliyoruz...