Vizyonda Bu Hafta! 25 Ocak 2019


Ocak ayının son vizyon haftasında 1'i yerli 4'ü yabancı olmak üzere toplamda 5 yeni film vizyona giriyor.

2011 yapımı Can Dostum filminin yeniden çevrimi olan Olacak İş Değil, bir kaza sonucu omurilik felçi geçiren zengin iş insanı Phillip Lacasse ile kendisine yardımcı olması için işe alınan Dell Scott arasında gelişen beklenmedik dostluğu ele alıyor. Filmin başrollerinde ise Bryan Cranston, Kevin Hart ve Nicole Kidman yer alıyor.

Nadine Labaki'nin yönetmenliğini üstlendiği Kefernahum, resmi bir doğum belgesi olmayan, 12 yaşında olduğu bile adli tetkikler sonucu ortaya konabilen Beyrutlu genç Zain'in, yoksulluk ve şiddet ortamında var olma mücadelesini anlatıyor.

Bilimkurgu türündeki Zaman Yolcuları, ayrıldığı kız arkadaşı Debby ile ilişkisini düzeltmek için bir zaman makinesi üreten Fizik öğrencisi Stillman’ın hikayesini konu ediyor. Filmin başrollerinde Game of Thrones’un yıldızı Sophie Turner; Hugo, Uzay Oyunları filmleri ve son zamanlarda Sex Education dizisiyle tanıdığımız Asa Butterfield yer alıyor.

Sevilen animasyonun devam filmi olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, halkının yeni lideri olan Hiccup ve ejderha dostu Toothless'ın yaşamlarına tehlike arz eden yeni bir tehlikeye karşı mücadele etmelerini anlatıyor.

Haftanın tek yerli yapımı olan Aslı Gibidir, çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Aslı'nın hayallerine ulaşmak için atıldığı maceraları konu ediniyor.

Hayatınızı film tadında yaşamanız dileğiyle :)