Vizyonda Bu Hafta! 28 Haziran 2019


Bu hafta 3’ü yerli olmak üzere toplamda 8 yeni film vizyona giriyor.

İlk filmimiz geçirdiği bir trafik kazasının ardından dünyada Beatles grubunu tek hatırlayan Jack Malik'in hikayesini anlatan Yesterday. Danny Boyle'un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini  Himesh Patel, Lily James ve Ana de Armas paylaşıyor.

Vizyona giren korku filmlerinden biri de 
Annabelle 3. Konusu ise şöyle: Annabelle’i durdurmaya kararlı olan şeytan çıkarma uzmanları Ed ve Lorraine Warren, perili bebeği evlerinde bulunan kilitli odaya getirir ve “güvenli” bir şekilde kutsal camın arkasına koyarlar. Her şeye rağmen Warren çiftini karanlık bir gece bekliyordur. Annabelle’in odadaki diğer kötü ruhları harekete geçirmesiyle şeytani ruhların yeni hedefleri bellidir— Warrenlar’ın on yaşındaki kızları Judy ve arkadaşları.

Hollywood tarihinin en çok sevilen komedi ikilisinin yaşam öyküsü ve bilinmeyen yönlerini anlatan Laurel ile Hardy” filminde ise ünlü ikiliye Steve Coogan ve John C. Reilly canlandırıyor.

Bu hafta vizyona giren iki yerli korku filmi var. İlki Sahir Deep Web, uzun süren bir aşktan yeni çıkan Melike'nin hikayesini anlatıyor. Suat Ay'ın yazıp yönettiği İfrit filminde ise başrolleri Zeynep Buse Kale, Emre Erdoğan ve Vahit Karabey paylaşıyor.

Tahar Rahim, Stacy Martin ve Bruno Wolkowitch'in başrollerini paylaştığı Ateşle Oynayanlar / Joueurs haftanın dram türündeki yapımı.

Haftanın yerli komedisi ise Geçmiş Olsun Saffet sevdiği kız Tuğba’ya kavuşmak için her şeyi yapar, sonunda Tuğba’nın kalbini kazanır, fakat tam Tuğba ile dünya evine girecekken kayınçosu Tarık’ın vahim bir ahmaklığı sonucunda kayınçosu ile birlikte komaya girer. Saffet, Tuğba’nın aşkından komayı da atlatır, 3 yıl sonra uyanır. Bu badireyi de atlatıp tam Tuğba’ya kavuştuğunu düşünürken dünyada insanlığın yok olduğunu görür. Dünyaya giren bir virüs insanların neredeyse tamamını yok etmiştir. Dünya üzerinde çok az insan kalmıştır. Saffet, Tuğba’nın yaşadığını öğrenir ve kayınçosu Tarık ile birlikte çok zorlu bir yolculuğa çıkar. Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek, Müge Boz'un başrollerindeki filmin yönetmeni ise Hasan Doğan.

Ve son olarak minik sinemaseverler için önerimiz Kahraman Prens Sualtı Maceraları Sualtı hükümdarlığının beklediği şövalye olduğu sanılan Sadko'nun maceralarını bu hafta çocuklarınızla izleyebilirsiniz...

Herkese İyi Seyirler...