Vizyonda Bu Hafta! 31 Ağustos 2018


Ağustos ayının son vizyon haftasında 1'i yerli 6'sı yabancı olmak üzere toplamda 7 yeni film vizyona giriyor. 

Bilim kurgu türündeki Upgrade'in hikayesi bir yerlerden tanıdık geliyor gibi olabilir ama yine de farklı bir anlatı. Bir soygun sırasında eşini kaybeden ve felç kalan Grey Trace'in STEM denilen bir yapay zeka tedavisinin ardından vücudunda fiziksel üstünlüğe sahip olmasıyla karısını öldürenlerden intikam alışını anlatıyor. 

Kıskanç, ilk başta sevimli, naif görünen Nathalie'nin orta yaş krizine tutulup yakın çevresindekileri kıskanmaya başlamasıyla olayların gelişmesini konu ediniyor. 

Korku türündeki Dışarıda, sakin bir göl kıyısında tatillerini geçiren iki anne ve iki kızlarının azılı bir psikopatın kendileri için hazırladığı korkunç olaylardan sonra sağ çıkmanın yollarını aramalarını gerilimli bir şekilde anlatıyor. 

İtalyan Usulü Aşk, farklı kuşakların aşklarını, renkli karakterlerin ve komik durumların yer aldığı olayları eğlenceli bir şekilde ele alıyor. 

Biyografi, aksiyon türündeki Şafaktan Önce, Tayland'da kötü şöhretiyle tanınan bir hapishaneye atılan İngiliz boksörün hikayesine odaklanırken onun özgürlüğüne kavuşmasının tek yolu ise Muay Thai turnuvalarında dövüşmek. 

Haftanın komedi türündeki yapımı Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet, bir pizza dükkanında motorlu kurye olarak çalışan Gürbüz'ün maceralarını eğlenceli bir şekilde ele alıyor. 

Gerilim, aksiyon türündeki Çatışma, birlikte bankada çalıştığı yakın arkadaşını silahlı bir çatışmada kaybeden Jacob'un arkadaşını öldürenlerden intikam alma sürecini anlatıyor. 

Hayatınızı film tadında yaşamanız dileğiyle :)