Yeni Noah Baumbach Filminde Laura Dern, Adam Driver ve Scarlett Johansson Rol Alacak


The Meyerowirz Stories yönetmeni Noah Baumbach'ın yeni filminde Laura Dern, Adam Driver ve Scarlett Johansson'ın rol alacağı öğrenildi. Merritt Wever ve Azhy Robertson'ın da filmde yer alacak diğer isimler olacağı gelen diğer bilgiler. Filmin hikayesi ve diğer detayları ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmazken, filmin yapımını ve dağıtımını da tıpkı The Meyerowitz Stories'de olduğu gibi Netflix'in üstleneceği öğrenildi.

Ödül sezonlarında iddialı olarak görmeye alıştığımız Baumbach'in The Meyerowitz Stories ile de ödül kovalaması bekleniyor. Kicking and Screaming, Margot ath the Wedding, Greenberg, Frances Ha, While We're Young ve Mistress America gibi filmleri kariyerine yazdıran yönetmen, The Squid and The Whale ile En İyi Orijinal Senaryo dalında Oscar adayı olmayı da başarmıştı.

Laura Dern ise Big Little Lies'da gösterdiği performans ile Emmy kazanmayı başarmıştı. Adam Driver ise kısa süre sonra Star Wars: The Last Jedi ile kısa süre sonra beyaz perdeye gelmeye hazırlanırken The Meyerowitz Stories filminde de rol alıyor. Scarlett Johansson ise şu sıra Avengers: Infinity War'un çekimleri ile meşgul.