Zachary Levi Shazam Olmak Hakkında Konuştu


Geçtiğimiz günlerde duyurulan Zachary Levi'nin Shazam rolünü üstleneceği haberi DCEU merakla beklenen bir başka üyesinin daha kimliğini öğrenmemizi sağlamıştı. Chuck dizisiyle sevgimizi kazanan Zachary Levi bu rolü almak hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

"Onur duydum ve büyük bir alçak gönüllülükle DC'nin bir üyesi olarak Captain Marvel'ı canlandırmaya çalışacağım. Bunun için en içten şükranlarımı sunuyorum. Sadece bu fırsat için değil, aynı zamanda tüm dünyadan gösterilen sevgi ve destek için de. Şimdi izninizi istmeme gerek çünkü artık sonsuza dek spor salonunda olmam gerek."

"En güçlü ölümlü" olarak bilinen Shazam! karakteri bilinen bazı önemli tanrıların güçlerine sahip bir karakter ve Zachary Levi ismi bu rol için oldukça ilginç bir seçim. Filmin çekimlerinin 2018'de başlaması beklense de Levi'yi o döneme kadar zorlu bir vücut geliştirme süreci bekliyor olacak. Özellikle Chuck'ta gösterdiği performansla normalde sahip olmadığı güçleri öğrenme sürecini insanlara çok güzel bir şekilde oynayabileceğini gösteren oyuncu, küçük bir çocukken bu güçlere sahip olarak bir yetişkine dönüşen karakteri büyük başarıyla beyaz perdeye taşıyabilir.